Całodobowa dostępność. Konsultacja nawet w 15 minut.

Powrót do bazy leków

Apap Przeziębienie CAPS kapsułki twarde (500 mg + 6,1 mg) – 6 kaps.

Co to jest Apap Przeziębienie CAPS?

Apap Przeziębienie CAPS to lek w postaci kapsułek twardych, zawierający 500 mg paracetamolu i 6,1 mg chlorowodorku fenylefryny. Jest stosowany do łagodzenia objawów przeziębienia, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła i katar.

Pełny skład:

– Paracetamol 500 mg

– Chlorowodorek fenylefryny 6,1 mg

Wskazania do stosowania:

Apap Przeziębienie CAPS jest wskazany do stosowania w łagodzeniu objawów przeziębienia, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła i katar.

Kiedy nie stosować:

Nie stosuj leku Apap Przeziębienie CAPS, jeśli masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku lub jeśli masz nadciśnienie tętnicze, choroby serca, zaburzenia czynności tarczycy, jaskrę, cukrzycę, zaburzenia czynności wątroby lub nerek.

Dawkowanie leku:

Zalecane dawkowanie to 1 kapsułka co 4-6 godzin, nie więcej niż 3 kapsułki na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Możliwe skutki uboczne:

Możliwe skutki uboczne leku Apap Przeziębienie CAPS to zawroty głowy, nudności, wymioty, ból brzucha, uczucie zmęczenia, zaburzenia snu, nadmierne pocenie się.

Interakcje z innymi lekami:

Przed zastosowaniem leku Apap Przeziębienie CAPS należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, ponieważ może wystąpić ryzyko interakcji z innymi lekami, takimi jak leki przeciwbólowe, leki przeciwzapalne, leki obniżające ciśnienie krwi.

Czy można stosować w okresie ciąży i karmienia piersią?

Nie zaleca się stosowania leku Apap Przeziębienie CAPS w okresie ciąży i karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.

Zamów e-konsultację lekarską
z e-receptą

Zamów konsultację
Radamed Logo

Bądź na bieżąco z naszymi poradami zdrowotnymi!

Podmiot leczniczy wpisany do Rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: 000000273793